carucate اروپا سینما سینمای سینمایی

carucate: اروپا سینما سینمای سینمایی کارگردان کارگردانی تهیه کننده فیلمبرداری کارگردان ایران

موفقیت در بازار جهانی ، تام کروز راس باکس آفیس را گرفت

«ماموریت غیرممکن- فال‌آوت» با فروش بیش از ۶۱ میلیون دلار در افتتاحیه خود در آمریکا در صدر باکس‌آفیس نشست.  تام کروز راس باکس آفیس را گ..

ادامه مطلب

هنرمند فرانسوی خود را داخل مجسمه چوبی حبس کرد

یک هنرمند فرانسوی خودش را جهت مدت ۷ روز داخل یک مجسمه چوبی، الهام گرفته شده است از پیکره‌ای متعلق به عصر پارینه‌سنگی نوین حبس کرد. هنرمند فرانسوی خود را د..

ادامه مطلب

سينمای «لوده» مخاطب زيادی دارد! / مهدی فخیم‌زاده

«می‌خوای اذیت کنی؟» شاید این عبارت یکی از ماندگارترین دیالوگ‌های تاریخ سینمای کشور عزیزمان ایران باشد. دیالوگی که دهه شصت سینمای کشور عزیزمان ایران و اوای..

ادامه مطلب

تعداد مخاطبین سینمای ایران، ۲۵ میلیون نفر در سال

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به زیاد کردن ۳ برابری مخاطبان سینمای کشور عزیزمان ایران معادل ۲۵ میلیون نفر در سال گفت: فروش سینماها از ۳۰ میلیارد توم..

ادامه مطلب

اسکار ۲۰۱۸ نامزدهای جلوه‌های تصویری را آشنایی

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی ۲۰ فیلم را به عنوان عالی ترین فیلم‌ها در به کارگیری جلوه‌های تصویری گزینش و جهت مسابقه ۲۰۱۸ معرفی کرد.  اسکار ۲۰۱۸ نامز..

ادامه مطلب

اینم لیلای ما!

در حاشیه قرارگرفتن نام لیلا حاتمی در میان 25ستاره زن سینما در قرن 21، بزرگمهر حسین پور منشتر شدن این کاریکاتور در اینستاگرامش نوشت: لیلای ما! ..

ادامه مطلب

راه همایون، بی‌راه نیست/ نسل من گذشته است دیگر ، محمدرضا شجریان

محمدرضا شجریان در ویدئویی دو دقیقه‌ای که در اینترنت در حال دست به‌دست شدن است می‌گوید راه همایون، علی‌رغم آن که ممکن است کسانی که طرفدار سنت هستند اعتراضی داش..

ادامه مطلب

نباید مردم را کودک فرض کرد/ دست از پند و اندرز برداریم ، داریوش فرهنگ

داریوش فرهنگ بازیگر تلویزیون با اشاره به رویکرد مسئولان رسانه ملی نسبت به بازیگران و صورت های معروف بیان کرد که هنوز بعد از ۴۰ سال اعتماد دو طرفه بین ا..

ادامه مطلب

تاثیر انتخابات بر تبلیغات شهری یک فیلم

مجری طرح فیلم «ویلایی‌ها» از زیاد کردن تعداد سانس‌های این فیلم در پردیس سینمایی «کوروش» خبر داد و ابراز امیدواری کرد که بعد از برگزاری انتخابات، مخاطبان این فیل ..

ادامه مطلب

آیا بیشترین طلاق‌ها در صنعت سینما روی می‌دهد؟

به باور تهیه‌کننده فیلم‌های میشاییل هانکه فرایند تولید فیلم وقت بسیاری کارها را از جمله شرکت در رویدادها را از فرد می‌گیرد و همین مشغولیت زیاد زمینه..

ادامه مطلب