carucate اروپا سینما سینمای سینمایی

carucate: اروپا سینما سینمای سینمایی کارگردان کارگردانی تهیه کننده فیلمبرداری کارگردان ایران

امیدوارم روزی با مقامات ایرانی مذاکره کنیم / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا در نشست خبری یکسان با نخست وزیر ژاپن گفت که امیدوارم روزی با مقامات ایرانی مذاکره کنیم. ترامپ: امیدوارم روزی با مقامات ایرانی م..

ادامه مطلب

از اطلاعات زیاد ترامپ راجع به ظاهر دخترم ترسیدم! / بیل گیتس

بیل گیتس، بنیانگذار شرکت مایکروسافت در اظهارنظرهایی راجع به دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا گفت، از نظر او این وحشتناک است که ترامپ اطلاعات زیادی راجع به ظا..

ادامه مطلب

تحقیقات تازه شروع شد ، آیا راز هواپیمای گمشده مالزی فاش می‌شود؟

یک شرکت اکتشاف دریایی آمریکا تحت عنوان ‘ابدیت اقیانوس’ بزودی تحقیقات جدیدی را جهت جستجو و یافتن هواپیمای گمشده ام.اچ 370 مالزی که یکی از مهم..

ادامه مطلب

کشته شدن ۱۱ سرباز ترکیه‌ای در حمله‌ای در اقلیم کردستان

منابع عراقی از کشته شدن ۱۱ سرباز ترکیه‌ای و زخمی شدن هفت تن دیگر در حمله‌ای در شمال استان دهوک در اقلیم کردستان خبر دادند. کشته شدن ۱۱ سرباز..

ادامه مطلب

محور مقاومت وقت کافی پیدا کرده که به درگیری با اسرائیل متمرکز شود / نصرالله

دبیرکل حزب‌الله لبنان در دیدار با هیئتی از جبهه ملی جهت آزادسازی فلسطین گفت: محور مقاومت هم‌اکنون وقت کافی پیدا کرده که به درگیری با اسرائیل متمرکز ..

ادامه مطلب

حریری چهارشنبه به لبنان بازمی‌گردد

منابع رسمی در لبنان اعلام کردند که سعد حریری به مدیر جمهور کشورش اطلاع داده که روز چهارشنبه به بیروت بازمی‌گردد. حریری چهارشنبه به لبنان ..

ادامه مطلب

اعزام نماینده چین به کره شمالی جهت گفت‌وگو در مورد آخرین آزمایش اتمی

وزارت خارجه چین روز دوشنبه اعلام کرد که یک هیات نمایندگی رسمی را به کره شمالی اعزام کرده تا در مورد آزمایش اتمی اخیر این کشور با مقامات آن گفت‌وگو کنن..

ادامه مطلب

پوتین فرمان لغو تحریم‌های ترکیه را امضا کرد

به گزارش ایسنا به نقل از ریانووستی ،به موجب این فرمان ورود کارگران ترکیه ای به روسیه جهت فعالیت در بخش های ساختمانی و دیگر بخش های اقتصادی این کشور آزاد..

ادامه مطلب