carucate اروپا سینما سینمای سینمایی

carucate: اروپا سینما سینمای سینمایی کارگردان کارگردانی تهیه کننده فیلمبرداری کارگردان ایران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گلر ندارم،بگویید بیرانوند بدون استراحت بیاید! / کی‌روش

از بین ملی‌پوشان پرسپولیسی ، بیرانوند به صورت اضطراری به اردوی تیم‌ملی در اتریش اضافه می‌شود.

گلر ندارم،بگویید بیرانوند بدون استراحت بیاید! / کی‌روش

کی روش: گلر ندارم،بگویید بیرانوند بدون استراحت بیاید!

عبارات مهم : ایران

از بین ملی پوشان پرسپولیسی ، بیرانوند به صورت اضطراری به اردوی تیم ملی در اتریش اضافه می شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ درحالی که قطعا جهت دو بازی کلیدی تیم ملی با کره و ازبکستان ، تعداد ملی پوشان پرسپولیس به طور چشمگیری کم کردن خواهد داشت و شاید جهت نخستین بار به 3 یا 4 نفر برسد، گلر این تیم قبل از بقیه راهی اردو می شود. کی روش به مسئولان فدراسیون گفته است جهت آزمون تیم مهم خود نیاز به بیرانوند در بازی با مونته نگرو دارد و این گلر قبل از باقی ملی پوشان به اردوی تیم ملی می رود. ولی دیگر بازیکنان قرار است با چندینه روز استراحت از اردوی پایتخت کشور عزیزمان ایران به تیم اضافه شوند.

گلر ندارم،بگویید بیرانوند بدون استراحت بیاید! / کی‌روش

البته جهت این اردو تخمین زده می شود از استقلال دو بازیکن یعنی امید ابراهیمی و وریا غفوری در صورت آمادگی بدنی به تیم کی روش اضافه شوند و از پرسپولیس هم غیر از بیرانوند ، طارمی و وحید امیری شانس بیشتری جهت پیوستن به اردو دارند. هرچند شاید سیدجلال هم به علت سابقه زیاد و تجربه اش به اردو فراخوانده شود. ولی دیگر بازیکنانی که در خیلی از اردوها به تیم افزوده یا کم می شدند ، این بار به علت فاصله کم اردوی پایتخت کشور عزیزمان ایران تا بازی با ازبکستان و خستگی مفرط بازی های لیگ و لیگ قهرمانان ، امکان دعوت ارزش خیلی کمرنگ است.

واژه های کلیدی: ایران | استراحت | بیرانوند | ازبکستان | پرسپولیس | اردوی تیم ملی | ملی پوشان پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs