carucate اروپا سینما سینمای سینمایی

carucate: اروپا سینما سینمای سینمایی کارگردان کارگردانی تهیه کننده فیلمبرداری کارگردان ایران

گت بلاگز اخبار حوادث دوستی اینستاگرامی با قتل آخر یافت

به گزارش مهر، ساعت ۲۰:۳۰ شب ۲۸ بهمن ماه سال گذشته، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یک فقره فوت مشکوک به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد اعلام شد.

دوستی اینستاگرامی با قتل آخر یافت

عبارات مهم : جنایت

دوستی اینستاگرامی موجب شد زن جوان با همدستی مرد دیگری همسرش را به قتل برساند.

به گزارش مهر، ساعت ۲۰:۳۰ شب ۲۸ بهمن ماه سال گذشته، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یک فقره فوت مشکوک به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد اعلام شد.

با حضور ماموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی به نام سیروس . ط ( ۳۲ ساله) بر اثر اصابت گلوله به ناحیه صورت و پهلو به قتل رسیده است.

دوستی اینستاگرامی با قتل آخر یافت

با حضور ماموران در محل بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه از بستگان و اعضای خانواده مقتول، برادر زن مقتول به ماموران اعلام کرد: خواهرم به نام سمانه ۳۱ ساله در اتوبان آزادگان با ماشین شخصی ۲۰۶ در حال تردد بوده که خودرواش دچار پنچری می شود.

سمانه با همسرش تماس گرفته و از او جهت تعویض لاستیک ماشین درخواست کمک می کند، مقتول به نام سیروس نیز بعد از گذشت ۲۰ دقیقه در محل حاضر می شود که در وقت تعویض لاستیک خودرو، فردی که گویا یک کلاه ایمنی موتورسیکلت به سر داشته به آنها نزدیک، به قصد زورگیری با مقتول درگیر و نهایتا با اسلحه همراه خود اقدام به شلیک کرده و بعد از به قتل رساندن سیروس از محل متواری شده است است.

به گزارش مهر، ساعت ۲۰:۳۰ شب ۲۸ بهمن ماه سال گذشته، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یک فقره فوت مشکوک به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد اعلام شد.

در تحقیقات از شاهد صحنه جنایت و در شرایطی که در تحقیقات اولیه از سوی همسر مقتول عنوان شده است بود که قاتل یک کلاه ایمنی موتورسیکلت به سر داشته، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که قاتل کلاه ایمنی بر سر نداشته و بعد از مشاهده صحنه نزدیک شدن یک دستگاه ماشین سواری به محل جنایت، به سرعت از محل متواری شده است است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات پلیسی، به بررسی دیگر بیانات همسر مقتول در خصوص پنچرشدن ماشین شخصی پرداختند.

همسر مقتول در اظهاراتش مدعی پنچری لاستیک عقب ماشین ۲۰۶ خود شده است بود ولی کارآگاهان با بررسی لاستیک های ماشین ۲۰۶ اطمینان پیدا کردند که هیچ کدام از لاستیک های ماشین دچار پنچری نشده است.

دوستی اینستاگرامی با قتل آخر یافت

همین تناقضات باعث شد تا مأموران به سمانه همسر مقتول شک کنند و او به عنوان مظنون مهم پرونده آشنا شود.

سمانه بعد از بازداشت و انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ همچنان بیانات اولیه خود مبنی بر ارتکاب جنایت به وسیله یک زورگیر را مطرح می کرد ولی در ادامه تحقیقات و بعد از ارائه دلایل و مستندات از سوی کارآگاهان، چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت.

به گزارش مهر، ساعت ۲۰:۳۰ شب ۲۸ بهمن ماه سال گذشته، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یک فقره فوت مشکوک به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد اعلام شد.

وی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: زمانی که محمود(خواستگار سابقم) متوجه اختلافات من با همسرم شد، تصمیم به کشتن او گرفت و بیان کرد که حتی اگر من با او همکاری نداشته باشم، به تنهایی سیروس را خواهد کشت.

شب جنایت و برابر برنامه محمود، من به اتوبان آزادگان رفتم، به سیروس زنگ زده و به دروغ عنوان کردم که لاستیک ماشین پنچر شده است هست، سیروس از من درخواست کرد تا داخل ماشین نشسته، درهای ماشین را بسته و منتظر او بمانم.

دوستی اینستاگرامی با قتل آخر یافت

بعد از گذشت حدود ۲۰ دقیقه، سیروس از محل کارش در منطقه قرچک ورامین به محل رسید و در حالی که قصد تعویض لاستیک ماشین مرا داشت، محمود از پشت یک تپه خاکی خارج شد و طی یک درگیری و با شلیک چند گلوله، سیروس را به قتل رساند.

کارآگاهان اداره دهم آگاهی با شناسایی محل سکونت محمود ۳۶ ساله در خیابان ۲۰ متری افسریه، در تاریخ ۲۹ بهمن امسال و در کمتر از ۲۴ ساعت از وقت وقوع جنایت اقدام به دستگیری عامل جنایت اتوبان آزادگان کرده و در بازرسی از محل سکونتش موفق به کشف یک قبضه اسلحه شکاری ساچمه زنی شدند که مقتول به وسیله آن به قتل رسیده بود.

محمود بعد از انتقال به اداره دهم خاص قتل و مواجه حضوری با سمانه صراحتا به طرح پیشنهاد قتل سیروس، طراحی و ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

به این ترتیب بود که بعد از تکمیل تحقیقات در پرونده بالاخره متهمان به زندان انتقال یافته شدند ولی این تمامی ماجرا نبود تا اینکه بعد از گذشت حدودا یک سال از ماجرا محمود مدعی شد که دروغ گفته است و می خواهد اظهاراتش را عوض کند.

او امروز صبح در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران حاضر شد و در زمینه اتهامش گفت: از اول هم قرار نبود من کسی را بکشم. با سمانه در اینستاگرام آشنا شدم و او دوست قدیمی ام بود.

او که فهمیده بود من خیلی خوشبخت شده است ام به من گفت تو مرا نفرین کردی تا من بدبخت شوم. گفتم آیا او گفت که شوهرم مرا اذیت می کند و کتک می زند و هر لحظه نیز در حال مصرف شیشه است.

این ملاقات اینستاگرامی باعث شد یک روز با او قرار بگذارم و در زمینه عنوان با او کامل صحبت کنم. هنگامی که به من ماجرای کشتن شوهرش را گفت من قبول نکردم و قبول کردم که با گذاشتن یک اسلحه در ماشین مقتول باعث شوم او گیر بیفتد.

روز اتفاق نیز به همین علت در محل حضور یافتم ولی هنگامی که به آنجا رسیدم مقتول با من درگیر شد و اشتباهی یک گلوله از اسلحه به سمتش شلیک شد ولی من فرار کردم و از رمپ کناری اتوبان اوج رفتم تا اینکه یکدفعه از دور دیدم فردی با مقتول درگیر شده است است و من فکر می کنم آن فرد کلاه کاسکت دار عامل فوت مقتول شده است است آیا که من زیاد از یک گلوله آن هم به نحو سهوی شلیک نکردم.

در انتهای پرونده قرار شد تحقیقات بیشتری در رابطه با عنوان صورت بگیرد.

ش

واژه های کلیدی: جنایت | ماشین | لاستیک | تحقیقات | در ماشین | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs