carucate اروپا سینما سینمای سینمایی

carucate: اروپا سینما سینمای سینمایی کارگردان کارگردانی تهیه کننده فیلمبرداری کارگردان ایران

گت بلاگز اخبار اجتماعی استقبال از عید با رنگ موی دو میلیون تومانی!

«نمونه کارها را می‌شود در اینستاگرام دید ولی جهت اطلاع پیدا کردن از قیمت‌ها باید اول عضو کانال تلگرامی شوید و آنجا به شماره‌ای که اعلام شده، خبر شخصی بدهید تا ح

استقبال از عید با رنگ موی دو میلیون تومانی!

استقبال از عید با رنگ موی دو میلیون تومانی!

عبارات مهم : میلیون

«نمونه کارها را می شود در اینستاگرام دید ولی جهت اطلاع پیدا کردن از قیمت ها باید اول عضو کانال تلگرامی شوید و آنجا به شماره ای که اعلام شده، خبر شخصی بدهید تا حدود قیمت را بهتان اعلام کنند. بعد از طی تمام مراحل بالاخره موفقیت، حاصل و حدود قیمت مشخص می شود. یک میلیون و ۷۰۰ هزار الی ۲ میلیون تومان، قیمتی است که بابت این کار باید بپردازید. اگر موهای خیلی بلند و پُری داشته باشید، مبلغی به این قیمت اضافه می شود. دو میلیون تومان ناقابل جهت آمبره؛ متدی که چند سال است در کشور عزیزمان ایران باب شده است و امسال عید هم همچنان خیلی طرفدار دارد و مال هنرپیشه های هالیوود و سلبریتی هاست.»

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛«کار و بارشان این روزها سکه هست. وقت ها را از دو ماه قبل داده اند و حالا مشتری هایی که به موقع جنبیده اند و وقت گرفته اند، گوش تا گوش در سالن های کوچک و بزرگ نشسته اند تا دم عید دستی به سر و روی ارزش کشیده شود و با شکل و شمایل جدید، به استقبال عید بروند. سالن های آرایشگاه این روزها جای سوزن انداختن نیست. هر چه هم به عید نزدیک تر شود، شلوغ تر می شوند. مشتری ها معمولاً متقاضی تمام خدمات آرایشگاه هستند و جهت این مناسبت مهم هم حاضرند سر کیسه را حسابی شل کنند و توجیه ارزش هم این است که شب عید است بالاخره! شاید به همین علت هم باشد که خیلی آرایشگاه ها قیمت ها را دم عید تا جایی که زورشان می رسد اوج می برند و خیالشان هم راحت است که متاعشان به هرحال خریدار دارد.

قیمت ها آن قدر متنوع است که می توانید هر نوع خدماتی را با هر قیمتی که مد نظرتان است پیدا کنید؛ مناسب، نسبتاً مناسب، متوسط، بالا، خیلی اوج و خیلی خیلی بالا. خیلی خیلی اوج از نظر هر کس یک چیز هست. بگذارید برویم سراغ یکی از مرسوم ترین خدماتی که در آرایشگاه های خانمانه ارائه می شود و اتفاقاً شب عید متقاضی اش از همه زیاد هست؛ رنگ مو، که خودش آن قدر دارای تنوع است که اسم بعضی های ارزش ممکن است اصلاً به گوش تان هم نخورده باشد تا زمانی که تلفنی یا حضوری از آرایشگاه مربوطه وقت بگیرید و بگویید کارتان رنگ مو هست. آن وقت از شما سؤال می کنند که هایلایت می خواهید یا سانلایت یا لولایت یا موی لایت یا هافلایت یا بالیاژ یا آمبره یا سامبره؟

استقبال از عید با رنگ موی دو میلیون تومانی!

البته که باید تکلیفتان را همان اول روشن کنید چون جهت هر کدام از این خدمات، متخصص و رنگ کار حرفه ای در آرایشگاه است و قاعدتاً باید از همان شخص مورد نظر وقت بگیرید. البته می توانید از مد امسال و این که چه چیزی زیاد باب شده است هم تلفنی مطلع شوید: «چند سال است آمبره و سامبره خیلی مد شده است و امسال هم همچنان روی بورس است و خیلی طرفدار دارد. بالیاژ هم مد امسال است که آن هم پر طرفدار است.» این را مدیر داخلی یکی از سالن های پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید. همان که آدرس اینستاگرام سالن را می دهد و می گوید آنجا می توانید نمونه کارها را ببینید. نمونه کارها را می شود در اینستاگرام دید ولی جهت اطلاع پیدا کردن از قیمت ها باید اول عضو کانال تلگرامی شوید و آنجا به شماره ای که اعلام شده، خبر شخصی بدهید تا حدود قیمت را بهتان اعلام کنند. بعد از طی تمام مراحل بالاخره موفقیت، حاصل و حدود قیمت مشخص می شود. یک میلیون و ۷۰۰ هزار الی ۲ میلیون تومان، قیمتی است که بابت این کار باید بپردازید.

اگر موهای خیلی بلند و پُری داشته باشید، مبلغی به این قیمت اضافه می شود. دو میلیون تومان ناقابل جهت آمبره؛ متدی که چند سال است در کشور عزیزمان ایران باب شده است و امسال عید هم همچنان خیلی طرفدار دارد و مال هنرپیشه های هالیوود و سلبریتی هاست. آمبره یک کلمه فرانسوی است و حالت پیشرفته روش سنتی یعنی فویل هست. در این روش آرایشگر آزادانه به هر صورتی که بخواهد مو را رنگ می کند. البته در همان کانال تلگرامی با روش های دیگری که این روزها باب هستند از جمله سامبره، بالیاژ و کالرملتینگ هم آشنا می شوم که انواعی از همان آمبره هستند. من اسمش را می گذارم «رنگ موی اتفاقی» که البته دست کم یک و نیم میلیون تومان جهت مشتری آب می خورد و از حق نگذریم، انصافاً قشنگ هم هست.

«نمونه کارها را می‌شود در اینستاگرام دید ولی جهت اطلاع پیدا کردن از قیمت‌ها باید اول عضو کانال تلگرامی شوید و آنجا به شماره‌ای که اعلام شده، خبر شخصی بدهید تا ح

در همان کانال تلگرامی به شما اطمینان می دهند که هر رنگی را مد نظرتان است می توانند برایتان درآورند. یک میلیون و نیم جهت هر رنگی که دلتان بخواهد. آدم پیش خودش خیال می کند احتمالاً مشتری زیادی هم ندارد با این قیمت. ولی با کمال تعجب این طور نیست. مشتری ها از خیلی وقت پیش وقت گرفته اند و اتفاقاً با کمال میل هزینه را می پردازند. بله، تعجب نکنید: «مشتری های ما اگر قیمت را پایین بگوییم، خیلی خوش ارزش نمی آید.

آنها با رغبت دستمزد را می پردازند و اگر قیمت ها پایین باشد، فکر می کنند کارمان آن قدرها خوب نیست و سراغ آرایشگاه دیگری می روند. بعضی ها دوست دارند جهت این کارها هزینه کنند. خیلی وقت ها طرف می آید موهایش را رنگ می کند و بعد انگار که کم هزینه کرده باشد و دلش راضی نباشد، چند کار دیگر هم انجام می دهد تا سه چهار میلیون را حتماً خرج کند.»

این را مدیر داخلی یکی از آرایشگاه ها می گوید و ادامه می دهد: «بعضی زن ها از این که در آرایشگاه پول خرج کنند خیلی لذت می برند. برایشان مهم است که بگویند فلان سالن رفته اند. سالن ها با هم مسابقه دارند. ما خودمان جزو سالن های معروف هستیم. البته معروفیت سالن ها به پرسنل ارزش هست. مثلاً می گویند فلانی از فلان سالن رفته به سالن دیگر. مشتری ها هم با طرف می روند سمت آن سالن. سالن ها جهت جذب آرایشگرهای معروف خیلی تلاش می کنند. الان دیگر آن طور نیست که کسی برود جهت خودش سالن بزند و همه کارها را خودش انجام دهد. یکی سالن را تأسیس می کند و افراد را جذب می کند. در واقع مثل همان روش قدیمی است که طرف در آرایشگاه صندلی اجاره می کرد. خود آرایشگرها باید جهت خودشان مشتری بیاورند و تبلیغ کنند. سالن سهمش را برمی دارد و بالطبع هر چه زیاد مشتری جذب شود، جهت ما هم بهتر هست. الان بعضی آرایشگرها خصوصاً میک آپ کارها آن قدر معروف شده است اند که خودشان به تنهایی درآمد ۴۰ میلیونی در ماه جهت آرایشگاه دارند. این غیر از دستمزدی است که جهت خودشان می ماند. بعضی آرایشگرها جهت خودشان بیلبورد می دهند و تبلیغات می کنند. این کارها به هر حال در جذب مشتری تأثیر زیادی دارد. تبلیغات اینستاگرامی هم هست. بعضی آرایشگرها اصلاً به سلبریتی تبدیل شده است اند. قبلاً هم نمونه هایی بود که البته نتوانستند کشور عزیزمان ایران بمانند. به نظرم هیچ اشکالی ندارد که کسی در کار خودش مهارت داشته باشد و روی این قضیه تبلیغ کند ولی بعضی وقت ها این مسأله تبدیل به شوآف و کری خوانی می شود که خیلی جالب نیست. همین کارها هم قیمت ها را تصاعدی اوج می برد. مثلاً می گویند بازیگرها فلان سالن می روند و همین حتی شایعه اش هم مشتری جهت آن سالن می برد.»

استقبال از عید با رنگ موی دو میلیون تومانی!

بارها و بارها از قیمت های مصوب اتحادیه شنیده ایم که خیلی جاها هیچ شباهتی به قیمت های واقعی که بعضی آرایشگاه ها دریافت می کنند ندارد که هیچ، بلکه فرسنگ ها از آن دور هست. البته هستند سالن هایی که خدمات ارزش را با مناسب ترین قیمت ارائه می دهند ولی طرفداران سالن های لاکچری حتی گذرشان هم آنطرف ها نمی افتد. آنها دوست دارند پول خوب خرج کنند حتی اگر نیاز چندانی به کاری نباشد که روی صورت و موی ارزش انجام می دهند.

به گفته یکی دیگر از مدیران آرایشگاه، بعضی زن ها خیلی وقت ها روی چشم و هم چشمی به سالن های قشنگی می آیند. «ما که از پول بدمان نمی آید ولی انصاف را هم در نظر می گیریم. مثلاً مشتری می آید و موهایش را یک ماه قبل هایلایت کرده و دوباره می خواهد روی آن مدل جدیدی رنگ کند. از نظر ما این کار اشتباه است چون مو می سوزد و آسیب می بیند. یک بحثش هم این است که مشتری به تازگی هزینه کرده و دوباره باید هزینه کند که هیچ نیازی هم به آن نیست ولی طرف می گوید عید است و می خواهم خیلی متفاوت باشم.

«نمونه کارها را می‌شود در اینستاگرام دید ولی جهت اطلاع پیدا کردن از قیمت‌ها باید اول عضو کانال تلگرامی شوید و آنجا به شماره‌ای که اعلام شده، خبر شخصی بدهید تا ح

خیلی ها جهت عید و بعضی مراسم خیلی چشم و هم چشمی دارند و دلشان می خواهد بهتر از بقیه فامیل باشند و قیمت کاری که روی موهای ارزش انجام می دهند هم اوج باشد تا در فامیل و بین آشناها پز بدهند. بعضی مشتری ها دقیقاً دنبال همین هستند و دوست دارند پول خوب خرج کنند تا به آنها احساس رضایت بدهد وگرنه گاهی خدماتی که در یک سالن معمولی با قیمت مناسب ارائه می شود، فرقی با سالن گران قیمت ندارد.»

آرایشگاه های خانمانه که در حالت عادی تا ۶ یا ۷ عصر کار می کنند، این روزهای مانده به عید گاهی تا ۱۲ الی ۲ شب مشتری راه می اندازند. این که قیمت ها چه تناسبی با خدمات دارند هم دیگر چیزی است که باید از آنهایی پرسید که قیمت را مشخص می کنند و آنهایی که با رغبت به پرداختش تن می دهند.»

استقبال از عید با رنگ موی دو میلیون تومانی!

واژه های کلیدی: میلیون | میلیونی | آرایشگاه | آرایشگاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs